Joburi disponibile

Clock's caută colegă!

01.03.17

clocks

Magazinul Clock’s caută colegă nouă, tânără, ambiţioasă, serioasă.

CV-urile se pot depune și în magazin.

DABO Doner angajează!

24.11.16

dabo

JOHNNY JOY angajează!

03.10.16

johnyjoy

JOHNNY JOY angajează consilier vânzări cu experiență.

CV-urile se depun la magazinul Johnny Joy din Shopping City Galați.

Salad Box angajează!

23.09.16

salad-box

Various Brands angajează consultant vânzări

12.08.16

variousbrands

Vrei faci parte din echipa VARIOUS BRANDS?

Angajăm consultant vânzări – punct de lucru Galaţi Shopping City!

Criterii de selecţie pentru job: peste 6 luni experienţă în muncă.

Descrierea companiei:

Lanţul de magazine Various Brands este unul dintre jucătorii cei mai importanţi din industria locală sport retail care comercializează branduri precum Nike, Converse, Adidas, Puma, New Balance, Le Coq Sportif etc. prin intermediul magazinelor Various Brands. Dezvoltându-se constant, echipa noastră se află în căutare de profesionişti!

Candidatul ideal:

– Studii medii absolvite (diplomă de bacalaureat);

– Abilităţi de comunicare, spontaneitate, atenţie distributivă, responsabilitate;

– Aspect fizic plăcut, îngrijit;

– Capacitate de lucru în echipa;

– Îi place lucreze cu publicul;

– Abilităţi de vânzare;

– Încrezător atunci când se confruntă cu situaţii dificile;

– Are îndemânare în folosirea aparaturii computerizate, precum casă de marcat;

– Orientare către cerinţele clienţilor;

– Simț acut al responsabilităţii şi implicării, atenţie distributivă;

– Dorinţa de autodezvoltare, disponibilitate de a învaţă lucruri noi, integritate, loialitate, implicare;

–  Cunoştinţe PC.

Descrierea jobului:

– Desfăşoară activităţile necesare procesului de vânzare ocupându-se de client;

– Organizează, coordonează şi răspunde de desfăşurarea activităţilor de vânzare a produselor;

– Stabileşte şi asigurã stocurile de produse necesare pentru desfãsurarea activitãţii magazinului;

– Asigură primirea, depozitarea în condiţii corespunzătoare a produselor ce se comercializează în magazin;

– Ţine evidenţă întrărilor şi ieşirilor fondului de marfã şi raporteazã zilnic volumul vânzărilor;

– Participã la inventarierile lunare şi anuale ale produselor din magazin şi depozitul aferent etc.

– Implicare activă în urmărirea creşterii vânzărilor şi atingerii targetelor;

– Membru activ al echipei de vânzări.

Beneficii:

– Pachet salarial atractiv cu venit de baza şi comision;

– Program de pregătire şi dezvoltare profesională;

– Posibilităţi de dezvoltare a unei cariere.

Alătură-te nouă şi trimite CV-ul tău, însoţit de o fotografie recentă la adresa: galaţi@various-brands.ro.

BELLAGIA

27.06.16

bellagia

BELLAGIA angajează consilier vânzări în următoarele condiţii:
– seriozitate, politeţe, amabilitate;
– prezenţă plăcută;
– vârsta maximă 35 de ani.

Property of

Urmărește-ne și pe